Klubkiállítás eredményei

bíró: dr. Miklós Levente

osztály eredmény név szülők Tenyésztő/tulajdonos
kölyök nagyon ígéretes Playboy Puffy z Leonkovho raja Cert Monick z Leonkovho raja T: Jana Belanska
XL-Marlene z Leonkovho raja t: Jana Belanska
fiatal K1, HPJ, Fiatal Klubgyőztes, BOB Perle des Lebens Conan Lejonvindens Fantastika Ferdinand T: Ambrus Éva
Marcali – Szépe Limzara t: Paronai János
növendék K2 Istvan Kiraly z Leonkovho raja Brixi Angels Axel T: Jana Belanska
Lempileijonan Tuhannen Tulimaista t: Jana Belanska
növendék nem jelent meg My Star Ferdinand Son Dinamit Lejonvindens Fantastika Ferdinand T: Anita Tomosz
Patti Nasza Duma t: Inzsöl Anett
növendék K1, CAC, Klubgyőztes Pilisvölgyi Nemes Hugo Boss Newlook-Nabucco löwe Vom Bernburgerland T: Korai János
Pilisvölgyi Nemes Demi Moore t: Korai János
nyílt nagyon jó Snowflake Gold Bear Alvin Medvebergi Maszkos Hank Junior T: Szomszéd Ágnes
Winterhart – Weissgold Iza t: Lukács Anikó
győztes nem jelent meg Lejonvindens Fantastika Ferdinand Namupalan Bling Envy Laddie T: Hallgren Gunilla
Lejonvindens Diva t: Inzsöl Anett
SZUKÁK
bébi nagyon ígéretes Seksi Lady Lili z Leonkovho raja Cert Monicik z Leonkovho raja T: Jana Belanska
Lempileijonan Tuhannen Tulimaista t: Jana Belanska
fiatal nagyon jó Hanna Liza vom Dreiburgenland Dakota vom Lechtal T:Mathias Schröder
Ribana vom Dreiburgenland t: Mecséry Szilvia
fiatal K1, HPJ, Fiatal Klubgyőztes Orso Fratello Amira Lejonvindens Fantastika Ferdinand T: Molnár Bianka
Winterhart – Weissgold Jean t: Molnár Bianka
növendék K2 Csalánosi – Leo Pandora Arpad Leo vom Jerichower Land T: Mecséry Szilvia
Brandy of Blondy Tisa t: Mecséri Szilvia
növendék K1, CAC, Klubgyőztes, BOS Leo – Szépe Nadin Zeus z Leonkovho raja T: Fázer János
Winterhart – Weissgold Ilse Isis t: Fázer János
növendék nagyon jó Mystic Löwe von Blumengarten Pilisvölgyi Nemes Dark Side of the Moon T: Szakácsné Wittmann Andrea, Szakács Béla
Lea – Queen des Descents D’Aslan t: Bánlaki Tímea
nyílt K2, res.CAC Marcali – Szépe Mary Afrojack Bear from Castle T: Mácsai Katalin
Marcali – Szépe Jiro t: Apostaginé Földi Marianna
nyílt K3 Snowflake Gold Bear Aida Medvebergi Maszkos Hank Junior T: Szomszéd Ágnes
Winterhart – Weissgold Iza t: Pesti Laura
nyílt K1, CAC Winterhart – Weissgold Joan Medvebergi Maszkos Excel T: Csík Pál
Winterhart – Weissgold Dorka – Dia t: Bende – Váranczki Viktória Emma
győztes K1, CAC Perle des Lebens Angie Namupan Star Rulez T: Ambrua Éva
Marcali – Szépe Limzara t: Zana Tamás
győztes K2, res.CAC Winterhart – Weissgold Ilse Isis Medvebergi Maszkos Excel T: Csík Pál
Winterhart – Weissgold Dorka – Dia t: Fázer János
győztes nagyon jó Winterhart – Weissgold Jean Medvebergi Maszkos Excel T: Csík Pál
Winterhart – Weissgold Dorka – Dia t: Molnár Bianka